Orvosok, kezelések

Myotonia Congenita
petrusz82
Adminisztrátor

Orvosok, kezelések

HozzászólásSzerző: petrusz82 » 2010.02.15. 13:18

Ide várom azoknak a hozzászólásait, akik ismernek orvosak, intézményeket, ahol ezzel a betegséggel foglalkoznak.
Vikusz

Re: Orvosok, kezelések

HozzászólásSzerző: Vikusz » 2010.09.13. 17:07

Szia Petrusz!

Nálad hogy derült ki és hol, hogy mi a bajod?
Engem gyermekkorom óta orvostól orvosig cipeltek ,de senki nem tudta mi a bajom.Igazábol gyerekként el sem tudtam modani, hogy is van ez...mindíg csak annyit montam hogy fáj és görcsöl a lábam.A hatvani kórházban egy ideggyógyász doktornő még ki is nevetett és ezt mondta:-Nincs magának semmi baja!Menjen el pszihológushoz! (mert miközben meséltem a tüneteket,elkeztem a sírást, mert olyan rossz érzésem volt,hogy tudom ,hogy valami bajom van és senki nem tudja hogy mi ez,vagy el sem akarják hinni,és olyan régóta nyomaszt,meg az az állandó magyarázkodás másoknak...) Szóval ekkor 25 éves voltam,elhatároztam ,hogy más orvost keresek.A háziorvosom megadta egy hatvani magánorvos elérhetőségét.Ez a doktornő 10 perc beszélgetés után kiderítette mi bajom van. Elküldött a Semmelweis Egyetemre hogy beigazolódjon a gyanúja, azt hiszem ott az ideggyógyász részre. Az orvos neve Beleznai Benjamin volt ha jól emlékszem.Csinált egy pár vizsgálatot.
Nagyon kedves volt velem és ő monta, hogy igazából megtaláltuk mi a baj.Hát mondanom sem kell örömömben sírtam,hogy végre nem néznek hülyének,és megoldódik a problémám.
De örömben az üröm, sajnos nincs rá gyógymód.Annyit mondott hogy diétával enyhíteni lehet.

Vissza: “Myotonia Congenita”